Krzesełko schodowe HomeGlide – tor prosty

Krzesełko schodowe HomeGlide po torze prostym

Krzesełko schodowe HomeGlide znane również jako winda schodowa przeznaczona jest do pokonywania prostych schodów. Gwarantuje ona bezpieczeństwo, niezawodność, solidną jakość, szybką i bezinwazyjną instalację, a wszystko to w bardzo konkurencyjnej cenie.

Krzesełko schodowe – zwane windą zostało zaprojektowane tak, by spełniało najwyższe standardy ergonomii, dzięki przeprowadzanym licznym badaniom i ankietom wśród naszych użytkowników. Wciąż i na bieżąco staramy się podnosić jego standardy. Charakteryzuje się ono prostotą, wytrzymałością i jest bardzo proste w obsłudze.

Aluminiowa szyna jezdna montowana jest bezpośrednio na schodach, a prostota tegoż krzesła schodowego pozwala na jego szybki i sprawny montaż.

Cechy i zalety

Innowacyjność
Winda schodowa
HomeGlide porusza się po torze prostym wykorzystując nowoczesną technologię, co oznacza, że jest szybka w instalacji co zapewnia minimalne zakłócenia dla użytkownika.

Bezpieczeństwo
Zaprojektowana i wykonana z myślą o użytkownikach, zapewnia najwyższą jakość bezpieczeństwa. Posiada liczne zabezpieczenia np:, pas, który zabezpiecza przed upadkiem, przycisk stop, krawędzie bezpieczeństwa oraz chwytacz, który w przypadku problemów z jazdą zablokuje krzesełko.

Łatwość w użyciu
Krzesełko schodowe HomeGlide porusza się z łatwością po przyciśnięciu joysticka – wystarczy go nacisnąć, przytrzymać i odjechać.

Wygodna i ergonomiczność
Wyposażona jest ona w dwa piloty zdalnego sterowania, które mogą być umieszczone na górze i na dole schodów, dzięki czemu wielu użytkowników może z niej korzystać. Dodatkową zaletą jeśli chodzi o wygodę jest możliwość montowania jej po lewej jak i po prawej stronie, co wpływa korzystnie na bezpieczeństwo. Dzięki tej zalecie nie ma konieczności przesuwania lub demontowania balustrad.

Oszczędność miejsca
Szyna, po której porusza się krzesło schodowe HomeGlide w przypadku gdy mamy mało miejsca na parkowanie, może być składana dzięki czemu pozwoli to np:. na bezkolizyjne otwieranie drzwi.

Opłacalność
Winda schodowa HomeGlide nie wymaga stosowania dodatkowych opcji – sama w sobie posiada wszelkie niezbędne parametry, które pozwalają czynić ją wyjątkową.

Ostrzeganie
Krzesło schodowe HomeGlide w przypadku jakichkolwiek problemów np:. z prądem  sygnalizuje jego brak serią sygnałów dźwiękowych.

 Wygląd
 Winda schodów HomeGlide zajmuje niewiele miejsca na schodach, zapewniając innym użytkownikom schodów pełen dostęp do nich. Dodatkowo może być składana w miejscu parkowania.

Pomożemy  w uzyskaniu dofinansowania z Państwowego Funduszu Osób Niepełnosprawnych PFRON.

Krzesełko schodowe

KRZESEłKO SCHODOWE HOMEGLIDE I JEJ PARAMETRY TECHNICZNE

Prędkość

Max 0,12 m / s

Napęd

Zębatkowy

Zasilanie

2 x 12V akumulatory 7Ah; Razem 24V

Głębokość całości (po złożeniu)

330 mm

Maksymalne obciążenie

127-138kg

Szyna

aluminium