Krzesło schodowe Kraków

winda schodowa

Funkcjonalne krzesło schodowe znane również pod nazwą winda schodowa to idealne rozwiązanie dla osób w podeszłym wieku – seniorów, a także osób mających stałe lub tylko tymczasowe problemy z poruszaniem się. W naszej bogatej ofercie napewno znajdziesz rozwiązanie dla siebie lub Twoich bliskich. Oprócz atrakcyjnej ceny znajdziesz u nas fachową pomoc już na etapie wyboru windy schodowej dla siebie. Nasi handlowcy posiadają doskonałą wiedzę na temat oferowanych krzeseł schodowych, a instalatorzy montujący na co dzień te krzesła sprawnie poradzą sobie z nimi. Nie musisz obawiać się również tego, że montaż będzie wymagał od Ciebie dodatkowego remontu.

Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów i Ty.

Więcej informacji uzyskasz kontaktując się z nami telefonicznie lub za pomocą maila.

Poniżej przestawiamy Ci  jedną z ostatnich naszych realizacji – montaż dwóch krzeseł schodowych na schodach prostych.  Długość  zamontowanych szyn to ponad  5 metrów. Sam oceń i pomyśl czy i Ty nie potrzebujesz takiej windy.

Jeśli jesteś niepełnosprawny l- posiadasz grupę inwalidzką możesz również uzyskać na to krzesło schodowe dofinansowanie. Zajrzyj tu

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *