Winda domowa

windy_schodowe

Winda domowa-krzesło schodowe

Dopiero kilka dni nowego roku, a my już jesteśmy gotowi do działania. Właśnie zamontowaliśmy jedno krzesło schodowe zwane również windą domową z dwóch, które w ostatnich dniach starego roku zostały zamówione przez naszych klientów. Teraz cieszą właścicieli i pozwalają na swobodne pokonywanie schodów. Zobaczcie efekty poniżej.

Dofinansowane ze środków PFRON

Jeśli ktoś jest zainteresowany zakupem takiego krzesła  schodowego z dofinansowaniem z Państwowego Funduszu Rehabilitacyjny Osób Niepełnosprawnych to jest to najlepszy moment na złożenie dokumentów. Potrzebna będzie wycena, którą bezpłatnie i niezobowiązująco przygotujemy.  Aby ją sporządzić przyjedziemy do Państwa na wizję lub też poprosimy o przesłanie zdjęć wraz z podstawowymi wymiarami tj. ilością stopni, ich szerokością, ilością zakrętów. Będą nam niezbędne też informacje na temat samego parkowania. Winda domowa – widna schodowa może parkować na wprost lub za zakrętem. Oczywiście cena uzależniona jest tez od tego parametru.

Pionowe windy domowe

Rozumiemy, że każdy z nas jest wyjątkowy i potrzebuje też tak czuć się we własnym domu, dlatego w naszej ofercie znajdzie windę, którą można dostosować do wnętrza każdego domu i własnego gustu. Dla klientów, którzy swój dom traktują jako własna oazę spokoju i ciepłego domowego ogniska i chcą w nim czuć się komfortowo możemy zaoferować  również jedną z najbardziej wykwintnych wind jaką jest winda domowa Home Lifts4U. Ale o niej już wkrótce. 

One thought on “Winda domowa

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *