Winda schodowa zewnętrzna HomeGlide – tor prosty

Winda schodowa zewnętrzna HomeGlide – tor prosty

Winda schodowa zewnętrzna HomeGlide  zwana również krzesłem schodowym jest odporna na warunki atmosferyczne. Łączy w sobie wszystkie cechy i funkcje standardowego krzesła.

Winda ta przeszła szereg badań tj. badanie na odporność przed korozją, deszczami i kliniczne w celu zapewnienia niezawodności i wydajności.

Chodzi o ponad 30 zupełnie nowych elementów, a ponad 80 specjalnie przygotowanych elementów, dzięki którym mogliśmy  zapewnić Państwu krzesełko, które można wykorzystać w dowolnej  porze roku.

Przeznaczona jest do montażu na schody zewnętrzne, proste. Można montować ją zarówno po lewej jak i prawej stronie.  Wyposażone jest w nowoczesne siedzisko oraz aluminiowy tor jezdny. Nie można tu pominąć również podłokietników oraz podnóżka, które zabezpieczają komfort jazdy. Dodatkowo winda schodowa zewnętrzna HomeGlide wyposażona jest w pokrowiec, który zabezpiecza ją przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi takim jak wiatr, deszcz, śnieg.

Cechy i zalety

Nowoczesna technologia
Winda schodowa zewnętrzna HomeGlide wykorzystuje nowoczesną technologię, która zapewnia, że jest ona szybka w instalacji, co powoduje minimalne zakłóceniu dla użytkownika.

Bezpieczne
Winda schodowa zewnętrzna HomeGlide spełnia najwyższe standardy bezpieczeństwa, dzięki wbudowanym licznym zabezpieczeniom, między innymi takimi jak krawędzie bezpieczeństwa, które znajdują się na podnóżku i obudowie napędu, pas bezpieczeństwa, kluczyk, ogranicznik prędkości. Wszystko to pozwala na bezpieczne i sprawne przemieszczanie się.

Łatwe w użyciu
Winda ta HomeGlide zewnętrzna jest bardzo łatwa w użyciu. Obsługa joysticka znajdującego się na podłokietniku jest intuicyjna. Wystarczy go nacisnąć i przytrzymać, aby zacząć przemieszczać się w górę lub dół.

Ostrzeganie
Krzesło schodowe HomeGlide posiada wbudowany system ostrzegania, który wydaje ostrzeżenia dźwiękowe w przypadku problemów, np: z brakiem prądu.

Zabezpieczone
Zewnętrzne krzesło schodowe HomeGlide zostało wyposażone w pokrowiec ochronny, który jest wykorzystany do przykrycia windy, gdy nie jest ona w użyciu.

Winda schodowa i jedna z naszych realizacji