Zewnętrzna winda HomeGlide

Winda schodowa zewnętrzna HomeGlide – tor prosty

Winda schodowa zewnętrzna HomeGlide  zwane również krzesłem schodowym jest odporna na warunki atmosferyczne. Łączy w sobie wszystkie cechy i funkcje standardowego krzesła.

Winda ta przeszła szereg badań tj. badanie na odporność przed korozją, deszczami i kliniczne w celu zapewnienia niezawodności i wydajności.

Chodzi o ponad 30 zupełnie nowych elementów, a ponad 80 specjalnie przygotowanych elementów, aby zapewnić Państwu krzesełko, które można wykorzystać w dowolnej  porze roku.

Cechy i zalety

Nowoczesna technologia
Winda schodowa zewnętrzna HomeGlide wykorzystuje nowoczesną technologię, która zapewnia, że jest ona szybka w instalacji, co powoduje minimalne zakłóceniu dla użytkownika.

Bezpieczne
Winda schodowa zewnętrzna HomeGlide spełnia najwyższe standardy bezpieczeństwa, dzięki wbudowanym licznym zabezpieczeniom, między innymi takimi jak krawędzie bezpieczeństwa, które znajdują się na podnóżku i obudowie napędu, pas bezpieczeństwa, kluczyk, ogranicznik prędkości. Wszystko to pozwala na bezpieczne i sprawne przemieszczanie się.

Łatwe w użyciu
Winda ta HomeGlide zewnętrzna jest bardzo łatwa w użyciu. Obsługa joysticka znajdującego się na podłokietniku jest intuicyjna. Wystarczy go nacisnąć i przytrzymać aby zacząć przemieszczać się w górę lub dół.

Ostrzeganie
Krzesło schodowe HomeGlide posiada wbudowany system ostrzegania, który wydaje ostrzeżenia dźwiękowe w przypadku problemów, np: z brakiem prądu.

Zabezpieczone
Zewnętrzne krzesło schodowe HomeGlide zostało wyposażone w pokrowiec ochronny, który jest wykorzystany do przykrycia windy, gdy nie jest ona w użyciu.