NASZE REALIZACJE

GALERIA

Mimo, iż siedziba nasza mieści się pod Częstochową to nasze realizacje znajdziesz w całej Polsce i poza jej granicami

Winda schodowa - woj. śląskie

Dla naszego klienta zamontowaliśmy windę schodową ze składaną szyną.   Każda realizacja jest dla nas wyzwaniem. Oferując windy schodowe zdajemy sobie sprawę, że będą one pomocne w poruszaniu się oraz będą one pomocne w codziennym życiu osoby niepełnosprawnej czy też seniora. Krzesło to – winda wpasowuje się w  całościowy design mieszkania. Dzięki składanej szynie tor jezdny nie zajmuje miejsca na spoczniku. 

 

Winda schodowa - woj. mazowieckie

Winda schodowa Flow X to prawdziwy Mercedes w swojej klasie. Oprócz pięknego designu charakteryzuje się jeszcze bogatością rozwiązań startu. Na zamieszczonych zdjęciach zobaczyć można stromy start. 

 Zaletą krzesełek schodowych – wind jest to, że mogą być one instalowane zarówno na stromych jak i wąskich schodach. Po złożeniu krzesła – jego siedziska, podnóżka i podłokietników winda ta zajmuje bardzo mało miejsca na ciągu schodowym- klatce. Dzięki  temu nie utrudnia to z korzystania ze schodów innym osobom.
Dodatkową zaletą jest koszt zakupu windy schodowej, który jest niewysoki  i stosunkowo nieduży w porównaniu z innymi urządzeniami tego rodzaju przeznaczonymi do transportu osób mających trudności z poruszaniem się.

W ofercie naszej znajdziesz krzesła schodowe, które mogą być montowane na schodach prostych tzw prostoliniowe lub zakręconych, zabiegowych  –  krzywoliniowe, znajdujących się zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynku.

Dodaj tu swój tekst nagłówka