Strona główna » Krzesła schodowe » Winda schodowa FLOW II – tor krzywoliniowy

Winda schodowa FLOW X

Tor krzywoliniowy

windy dla niepełnosprawnych
Krzesła dla osób starszych
winda domowa
schodowa winada
windy dla niepełnosprawnych

WINDA SCHODOWA I JEJ PARAMETRY TECHNICZNE

 • Ładowność: 125 kg
 • Prędkość: 0,15 m / s
 • Moc silnika: 350 W -Silnik napędowy
 • 350 W – Poziomy silnik
 • Rodzaj napędu: zębatkowy
 • Zasilanie: 2 szt. Baterii 12V / 9Ah
 • Zasilanie ładowania: 2 x 12 V baterie, łącznie 24V
 • Zakres nachylenia: 70 °
 • Certyfikat: Dyrektywa Maszynowa 2006/42/EG PN-EN 81-40
 • Sterowanie: joystick w standardzie plus piloty zdalnego
 • Minimalna szerokość schodów: 610 mm
 • Podnóżek: tak
 • Zwijany pas bezpieczeństwa: tak
 • Automatyczne zatrzymanie: tak
winda schodowa

zakończenia

TORU JEZDNEGO
winda schodowa
Standardowy pionowy start

Jest to idealne rozwiązanie w przypadku przeszkód takich jak np: drzwi umiejscowione na dole schodów ponieważ takie rozwiązanie potrzebuje jedynie 175 mm dla prowadnicy na dole schodów.

winda schodowa parking dolny
Pionowy krótki start

W przypadku dostępnej jeszcze mniejszej przestrzeni, przydatny staje się system “krótkiego startu”, który potrzebuje tylko 100 mm dla prowadnicy na dole schodów.

winda schodowa
Parkowanie za zakrętem

Rozwiązanie to pozwala na zaparkowanie krzesełka schodowego za zakrętem.

winda schodowa położenie
Poziome przedłużenie

W przypadku posiadania dodatkowej przestrzeni na dole schodów, poziome przedłużenie prowadnicy umożliwia zaparkowanie krzesełka schodowego z dala od pierwszego stopnia

Uniwersalne krzesło na schody – wewnętrzne

Winda schodowa Flow jest liderem na rynku ponieważ jako jedyna posiada zdolność obracania się podczas jazdy w górę lub w dół schodów. Ponieważ dzięki tej unikalnej, opatentowanej funkcji, która sprawia, że krzesełko to obraca się podczas jazdy, można montować je na większości schodów i prostych, i krętych, a nawet spiralnych o małej szerokości - wnioskując winda ta nadaje się na każde prawie każde schody.
Prostota designu pozwala na wkomponowanie się jej prawie w każde otoczenie.
Zastosowana technologia jest bardzo pomysłowa. Kąt schodów może zmieniać się od -70° do 70°.

winda schodowa

Cechy i zalety
Wszechstronne

Wykorzystując swój opatentowany system obrotowy, krzesło razem z podnóżkiem, zajmuje niewiele miejsca na klatce schodowej bo zaledwie 61 cm (24 cali). Szyna przylega również ściśle do schodów, co sprawia, że jest to najbardziej uniwersale krzesło na świecie. Niewątpliwie żadne inne krzesełko nie może pochwalić się takimi parametrami i wymiarami.

Komfortowe

Krzesełko schodowe Flow posiada ergonomiczny kształt. Zapewnia użytkownikowi przyjemną jazdę co istotnie wpływa na komfort użytkowania.

Krzesełko schodowe Flow jest naprawdę godne uwagi.

Estetycznie zaprojektowane

Dzięki swojemu prostemu a zarazem eleganckiemu designowi, krzesełko na schody może być również jednym z elementów wyposażenia domu. Do wyboru obicie w czterech kolorach, dzięki czemu można dopasować je w jak najlepszy sposób do otoczenia. W rezultacie funkcja estetyczna idzie w parze z funkcjonalnością.

Wybór podłokietników

Opcjonalnie do wyboru dwa rodzaje podłokietników – proste i specjalnie wyprofilowane, a dzięki tym wyprofilowanym, które można złożyć do wewnątrz – będziesz czuł się bardziej bezpieczne w czasie podróży.

Nadaje się dla wielu osób

Dzięki regulowanej wysokości siedziska, w pięciu różnych pozycjach, w rezultacie może być wykorzystywane jeszcze bardziej przez różnych użytkowników.

Dyskretne

JEDYNE NA ŚWIECIE

KRZESŁO SCHODOWE Z TAKĄ FUNKCJĄ

Krzesło schodowe to może być zamontowane na bardzo wąskich klatkach schodowych nawet tych o szerokości 610 mm i kącie nachylenia 70 stopni ponieważ posiada system ASL. Maksymalnie do 34 metrów

AUTOMATYCZNY SYSTEM

OBROTU I TECHNOLOGIA POZIOMOWANIA
Technologia ta umożliwia obracanie się windy schodowej i pozostawanie w idealnej najbardziej komfortowej dla użytkownika pozycji poziomej podczas jazdy.

Krzesło schodowe obraca się podczas jazdy, a na przystankach zawsze pozycjonuje się tak, aby wsiadanie i wysiadanie było możliwe, wygodne i szybkie, ale przede wszystkim bezpieczne.

Dzięki tej technologi krzesełko schodowe porusza się jednostajnym, spójnym ruchem.
Podnóżek obraca się wraz z siedziskiem.

Zobacz też inne rozwiązania

Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub wątpliwości dotyczące wybranych wind i schodów – zapraszamy do kontaktu z jednym z naszych doradców lub bezpośrednio z siedzibą naszej firmy, a odpowiemy chętnie na Twoje pytania.