Platformy schodowe 4U Omega

Platformy schodowe – tor skośny, kręty, ze spocznikiem, z zakrętem

Znane również jako przyschodowe przeznaczone są do pokonywania schodów krętych ze spocznikiem z zakrętem. Gwarantują one bezpieczeństwo użytkowania, niezawodność, solidną jakość, szybką i bezinwazyjną instalację, a wszystko to w bardzo konkurencyjnej cenie.

Platformy te – zostały zaprojektowane tak, by spełniały najwyższe standardy ergonomii, dzięki przeprowadzanym licznym badaniom i ankietom wśród naszych użytkowników. Wciąż i na bieżąco standardy już wysokiej klasy urządzeń są podnoszone.  Charakteryzują się one prostotą, wytrzymałością oraz prostą w obsłudze.

Ich tor jezdny wykonany jest z rur malowanych proszkowo, choć na specjalne życzenie klienta możliwe jest wykonanie toru z rury nierdzewnej. Czasami klienci mylą stal nierdzewną z okleiną inox, z której wykonane są niektóre platformy imitujące stal nierdzewną.

Szyna jezdna montowana jest bezgpośrenio do ściany lub na słupkach samonośnych w zależności od potrzeby i miejsca jakim dysonujemy. Nasze ponad 10-letnie doświadczenie pozwala  przeprowadzenie sprawnego i szybkiego montażu.

Cechy i zalety

Bezpieczeństwo

Zaprojektowane i wykonane z myślą o osobach niepełnosprawnych i ich opiekunach, zapewniają najwyższe standardy jakości  i bezpieczeństwa. Posiadają liczne zabezpieczenia np:, ramiona, które zabezpieczają przed możliwością zjechania, przycisk stop, krawędzie bezpieczeństwa oraz chwytacz, który w przypadku problemów z jazdą zablokuje platformę.

Łatwość w użyciu

Platformy poruszają  się z łatwością po przyciśnięciu joysticka – wystarczy go nacisnąć, przytrzymać i odjechać.

Wygodna i ergonomiczność

Wyposażone są one w dwa piloty zdalnego sterowania, które mogą być umieszczone na górze i na dole schodów, dzięki czemu wielu użytkowników może z nich skorzystać. Dodatkową zaletą jeśli chodzi o wygodę jest możliwość montowania ich po lewej jak i po prawej stronie, co wpływa korzystnie na bezpieczeństwo.

Oszczędność miejsca

Szyna, po której poruszają się  platformy schodowe może służyć jako pochwyt w przypadku gdy mamy mało miejsca na klatce schodowej. 

Opłacalność i Ostrzeganie

Platformy schodowe w przypadku jakichkolwiek problemów np:. z prądem sygnalizuje jego brak serią sygnałów dźwiękowych.

Wygląd

Platformy schodowe oferowane przez nas są zgrabne i  zajmuje niewiele miejsca na schodach, zapewniając innym użytkownikom schodów pełen dostęp do nich. Dodatkową ich zaletą jest możliwość składana w miejscu parkowania.

Platformy schodowe wewnętrzne

platformy schodowe
platforma schodowa

Platforma schodowa wewnętrzna z wypełnieniem
platforma wewnętrzna
platformy wewnętrzne
platforma schodowa wewnętrzna

Pomagamy w zorganizowaniu dofinansowania z PRFON