Krzesło schodowe Krzywoliniowe Alfa

Tor krzywoliniowy

windy dla niepełnosprawnych
Krzesła dla osób starszych
krzesła dla niepełnosprawnych
winda schodowa
Krzesła dla osób starszych

WINDA SCHODOWA I JEJ WYPOSAŻENIE

Krzesło schodowe wyposażone jest w podłokietniki, dzięki którym można wygodnie i bezpiecznie podróżować, w który wmontowany jest joystick – sterowanie oraz podnóżek, umożliwiający swobodne podtrzymanie nóga także, pas bezpieczeństwa, dzięki któremu podróżując możesz czuć się jeszcze bardziej bezpiecznym

 • Krzesło schodowe, o którym mowa przeznaczone jest do montażu na schodach krętych ze spocznikiem lub zabiegowych wewnątrz budynków w domach prywatnych, blokach, często w miejscach użyteczności publicznej. Krzesło schodowe wyposażone jest w podłokietniki, dzięki którym można wygodnie i bezpiecznie podróżować, w który wmontowany jest joystick – sterowanie oraz podnóżek, umożliwiający swobodne podtrzymanie nóga także, pas bezpieczeństwa, dzięki któremu podróżując możesz czuć się jeszcze bardziej bezpiecznym schodowe wyposażone jest w podłokietniki, dzięki którym można wygodnie i bezpiecznie podróżować, w który wmontowany jest joystick – sterowanie oraz podnóżek, umożliwiający swobodne podtrzymanie nóga także, pas bezpieczeństwa, dzięki któremu podróżując możesz czuć się jeszcze bardziej bezpiecznym
 • Krzesło schodowe, o którym mowa przeznaczone jest do montażu na schodach krętych ze spocznikiem lub zabiegowych wewnątrz budynków w domach prywatnych, blokach, często w miejscach użyteczności publicznej.
 • Instalowane jest ono do stopni schodów.
 • Winda schodowa porusza się po torze zaprojektowanym specjalnie pod dane schody.
 • Tor wykonany jest z dwóch rur wyposażonych w zębatkę, po której porusza się samo krzesło.
 • Wyprodukowane zgodnie z dyrektywą maszynowa 2006/42/EG oraz BS EN 81-40, Posiada znak jakości CE
  Wyposażone w szereg zabezpieczeń. Między innymi pas bezpieczeństwa
 • Krzesło to wbudowane na czujniki bezpieczeństwa i dzięki temu wtedy, gdy napotyka jakąś przeszkodę zatrzymuje krzesło.
 • Krzesło to wyposażone jest w standardzie w akumulatory. Pozwalają one windzie schodowej na jazdę nawet w przypadku zaniku prądu.
 • Gdy nie będziesz używać zamontowanego krzesła schodowego, będziesz mógł łatwo je złożyć. Zajmuje ono wtedy jedynie 38 mm wolnej przestrzeni, tworząc dodatkowe miejsce dla innych użytkowników.
 • Posiada piloty zdalnego sterowania. Dzięki temu mogą korzystać z nich różne osoby.
windy dla seniora
windy dla niepełnosprawnych