Winda dla niepełnospawnych zewnętrzna HomeGlide

Tor prosty
Krzesła dla osób starszych
cena windy schodowe
winda domowa
Dostępnośćplus
windy dla niepełnosprawnych
winda dla niepełnosprawnych
winda schodowa
winda dla niepełnosprawnych sterowanie
windy schodowe pokrowiec
krzesło schodowe złożone
zabezpieczenie windy

Winda schodowa zewnętrzna HomeGlide  zwana również krzesłem schodowym jest odporna na warunki atmosferyczne. Łączy w sobie wszystkie cechy i funkcje standardowego krzesła.

Winda ta przeszła szereg badań tj. badanie na odporność przed korozją, deszczami i kliniczne w celu zapewnienia niezawodności i wydajności.

Chodzi o ponad 30 zupełnie nowych elementów, a ponad 80 specjalnie przygotowanych elementów, dzięki którym mogliśmy  zapewnić Państwu krzesełko, które można wykorzystać w dowolnej  porze roku.

Przeznaczona jest do montażu na schody zewnętrzne, proste. Można montować ją zarówno po lewej jak i prawej stronie.  Wyposażone jest w nowoczesne siedzisko oraz aluminiowy tor jezdny. Nie można tu pominąć również podłokietników oraz podnóżka, które zabezpieczają komfort jazdy. Dodatkowo winda schodowa zewnętrzna HomeGlide wyposażona jest w pokrowiec, który zabezpiecza ją przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi takim jak wiatr, deszcz, śnieg.

Cechy i zalety

Nowoczesna technologia

Winda dla niepełnosprawnych  zewnętrzna HomeGlide wykorzystuje nowoczesną technologię, która zapewnia, że jest ona szybka w instalacji, co powoduje minimalne zakłóceniu dla użytkownika.

Bezpieczne

Winda schodowa zewnętrzna HomeGlide spełnia najwyższe standardy bezpieczeństwa, dzięki wbudowanym licznym zabezpieczeniom, między innymi takimi jak krawędzie bezpieczeństwa, które znajdują się na podnóżku i obudowie napędu, pas bezpieczeństwa, kluczyk, ogranicznik prędkości. Wszystko to pozwala na bezpieczne i sprawne przemieszczanie się.

Łatwa w użyciu

Winda ta HomeGlide zewnętrzna jest bardzo łatwa w użyciu. Obsługa joysticka znajdującego się na podłokietniku jest intuicyjna. Wystarczy go nacisnąć i przytrzymać, aby zacząć przemieszczać się w górę lub dół.

Ostrzeganie

Krzesło schodowe HomeGlide posiada wbudowany system ostrzegania, który wydaje ostrzeżenia dźwiękowe w przypadku problemów, np: z brakiem prądu.

Zabezpieczone

Zewnętrzne krzesło schodowe HomeGlide zostało wyposażone w pokrowiec ochronny, który jest wykorzystany do przykrycia windy, gdy nie jest ona w użyciu.

PFRON

Pomożemy  w uzyskaniu dofinansowania z Państwowego Funduszu Osób Niepełnosprawnych PFRON.

Winda dla niepełnosprawnych – Nasza realizacja u jednego z klientów.