Winda schodowa zewnętrzna Acorn

Winda schodowa zewnętrzna przede wszystkim pozwoli Ci  wydostać się z własnego domu i cieszyć się świeżym powietrzem. 

Jej instalacja sprawi że przestaniesz zamartwiać się wyjściem z domu i usprawni Twoje codzienne życie.

winda schodowa
Winda schodowa zewnętrzna
winda schodowa zewnętrzna
krzesło schodowe zewnętrzne
instalacja windy schodowej

Cechy i zalety

Jest najlepszym , bo zarazem najtańszym rozwiązaniem dla osób, które mają problemy z poruszaniem się a zarazem wyjściem ze swojego domu.

Konstrukcja i obudowa windy schodowej zewnętrznej pozwala na jej montaż na zewnątrz. Została ona dostosowana do zewnętrznych warunków pogodowych.

Montowana do prawie każdych stopni schodów, nie wymaga żadnych przeróbek ani remontów. Nawet w przypadku braku ściany możesz się nią cieszyć.

Koszty użytkowania są bardzo małe

Gdy winda schodowa nie jest używana pozostaje złożona i dzięki temu nie zajmuje miejsca na ciągu schodowym

Dostępna od ręki i szybka w instalacji

Pomożemy w załatwianiu dofinansowania w Państwowym Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych

Winda schodowa zewnętrzna - galeria

Od ponad 10-lat z zadowoleniem i satysfakcją dostarczamy swoje produkty wszystkim zainteresowanym w całej Polsce i poza jej granicami. W ofercie naszej znajdziesz wszystkie niezbędne informacje na tematy związane z urządzeniami tj.  windy schodowe- zwane również windami na schody czy krzesłami schodowymi, montowanymi zarówno na  schodach prostych bez spocznika jak i zakrzywionych, instalowanymi wewnątrz i na zewnątrz budynków. Znajdziesz tu różne ich warianty i różnych producentów tj Thyssenkrupp,  Acorn, Hawle, czy Altech.

Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości związane z instalacją – nie bój się Nas zapytać. Nasi doradcy dokładnie określą czy krzesło schodowe nadaje się do instalacji w Twoim budynku, a jeśli nie to dobiorą odpowiednio inne.

Poza windami schodowymi nasza oferta bogata jest również w platformy dla niepełnosprawnych, windy pionowe do 3 metrów i powyżej, podnośniki sufitowe, transportowe.

 

Zapraszamy do kontaktu