Platforma schodowa Delta

tor prosty – wewnątrz budynku lub na zewnątrz

Platforma schodowa nazywane też przyschodowa montowana jest przez nas z nie tylko u osób prywatnych, ale coraz częściej z zapytaniami zwracają się architekci, deweloperzy, firmy budowlane czy też instytucje pożytku publicznego. Zainteresowanie likwidacją barier w naszym kraju rośnie tak więc też i rośnie zapotrzebowanie na platformy przyschodowe. Są to urządzenia bardzo bezpieczne dla użytkownika jak i ewentualnego opiekuna. Charakteryzują się one niezawodnością, solidną jakością. Montowane mogą być do ściany lub na słupkach samonośnych w zależności od potrzeby, dostępnego miejsca.

Platformy dla niepełnosprawnych na schody proste jak również i kręte spełniają najwyższe standardy bezpieczeństaw, ale są również ciągle udoskonalana na podstawie prowadzonych badań i opinii klientów. Ich wygląd charakteryzuje prostota w budowie oraz obsłudze, a także wytrzymałość i niezawodność.

Tor jezdny tych platform wykonany może być w zależności od potrzeby z rur malowanych proszkowo, czy też z aluminium, choć na specjalne życzenie klienta możliwe jest wykonanie toru ze stali nierdzewnej.

Szyna jezdna montowana jest bezgpośrenio do ściany lub na słupkach samonośnych w zależności od potrzeby i miejsca jakim dysonujemy. Nasze ponad 10-letnie doświadczenie pozwala przeprowadzenie sprawnego i szybkiego montażu.

Cechy i Zalety
Bezpieczne

Platformy dla niepełnosprawnych zaprojektowane zostały z myślą o osobach niepełnosprawnych i ich opiekunach. Wykonana z najwyższej jakości elementów zapewniają standardy jakości i bezpieczeństwa. Dzięki licznym zabezpieczeniom takim jak np: przycisk stop, krawędzie bezpieczeństaw, chwytacze, opuszczane ramiona zapewniają użytkownikom przyjemne i bezproblemowe użytkowanie.

Łatwe w użyciu

Platformy schodowe poruszają się płynnie z łatwością po przyciśnięciu joysticka lub sterowania zamieszczonego na platformie. Wystarczy przycisnąć odpowiedni przycisk, przytrzymać go i zjechać w dół lub wjechać do góry. Osoby, które zakupiły u nas platformę są przed jej oddaniem do eksploatacji przeszkolone z bezpiecznej obsługi.

Wygoda

Dzięki platformom schodowym Twoje życie i Twoich opiekunów będzie łatwiejsze. Dzięki nim będziesz mógł cieszyć się możliwością wyjścia z domu czy też możliwością skorzystania z oferty kina, teatru, opery, muzeum, jeśli są tam zamontowane urządzenia takie jak Twoje – platforma schodowa.

Oszczędność miejsca

Szyna – tor jezdny po którym poruszają się platformy dla niepełnosprawnych może służyć jako pochwyt, w przypadku gdy mamy mało miejsca na klatce schodowej. W przypadku dużej dostępności – szerokiej klatki można zamontować takową platformę po stronie prawej lub lewej w zależności od preferencji.

Opłacalność

Urządzenia te są refundowane ze środków PFRON. Dofinansowanie do 95% wartości platformy.

Wygląd

Oferowane przez nas platformy schodowe są niewielkich rozmiarów – są zgrabne i zajmują niewiele miejsca na schodach, zapewniając innym użytkownikom schodów pełen dostęp do nich.

platforma przyschodowa
platformy przychodowe